Služby

Služby

Co areál nabízí?

Okolí penzionu nabízí spoustu možností využití volného času. Jsou zde ideální podmínky pro pěší turistiku i cykloturistiku. Vřele doporučujeme například cyklistické výlety do okolních kopců nebo třeba na blízkou cyklostezku Bečva vedoucí z Velkých Karlovic do Vsetína, popřípadě i dále (vhodná také pro in-line brusle). Cyklistické vybavení si lze na požádání vypůjčit.

 

Příjemné chvíle lze také strávit ve vinném sklepě našeho Penzionu V Hluboké nad sklenkou či lahví dobrého vína. Pro větší skupiny nabízíme možnost řízené degustace.

 

Naši hosté mohou také využít bazén s mořskou vodou přihřívanou solárními kolektory a stolní tenis – veškeré potřebné sportovní vybavení rádi zdarma zapůjčíme. V zimních měsících naopak můžete využít pravou finskou saunu.

O nás

Snažíme se poskytovat služby na špičkové úrovni a přitom zachovat domácí srdečnou atmosféru. U nás najdete pohodu, klid a možnost vychutnat si krásu okolní přírody. Náš areál je také velmi vhodný pro konání oslav, firemních školení, různých setkání a také svateb včetně samotných obřadů.

Jak nás najdete?

Glamp V Hluboké najdete ve městě Vsetíně, které se nachází v samém srdci Valašska. Glamp leží v klidné okrajové části města v údolí Hluboké, ke kterému vede jediná přístupová komunikace přes sídliště Ohrada, kterým prochází silnice I/57 vedoucí z Valašského Meziříčí směrem na Horní Lideč a Velké Karlovice.

Penzion V Hluboké
Hluboké 740
755 01 Vsetín
Česká republika

Penzion V Hluboké
Hluboké 740
755 01 Vsetín
Česká republika